KONST / Litografier / Färglitografi 12143131
nr 1214 3131
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Gubbar. Signerad, numrerad 1/250. Motivet: 28x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:47:45
23/10 13:41:59
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson